O nas

WITAJ W WYPOŻYCZALNI MOTOCYKLI

Jesteśmy ekipą pełną  pasji do podróży, odkrywania nowych szlaków turystycznych i poczucia wolności, którą daje jazda motocyklem.  Wspieramy wszystkich zapaleńców podzielających naszą fascynację, którzy nie mają możliwości  podróżowania własnym sprzętem. Nasza wypożyczalnia jest wspólnym projektem dwóch profesjonalnych firm – Motofiesta i MOTO-KOM, który jest jednym z najstarszych dealerów Yamaha w Polsce. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm w działaniu oraz doskonałe zrozumienie potrzeb klienta oparte na wieloletnim doświadczeniu.  Obie te cechy sprawiają, że istniejemy na polskim rynku już od 22 lat i nadal się rozwijamy. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości oraz profesjonalne doradztwo. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort podróżowania , dlatego dbamy o idealny stan naszych maszyn.

JAK DZIAŁAMY?

Możesz wynająć motocykl zarówno krótko jak i długoterminowo.

W naszej ofercie dysponujemy motocyklami: Yamaha PW50, Yamaha Niken, Yamaha Super Tenere, Yamaha Tenere, Yamaha MT07, Yamaha Tracer 700.

Schemat naszego działania jest bardzo prosty:

  • Wybierasz motocykl z naszej oferty.
    Wyposażasz go w niezbędne dla Ciebie akcesoria korzystając z naszego konfiguratora online. Potwierdzasz rezerwację wpłacając zaliczkę.
  • Dowozimy motocykl do Ciebie.
    Dostarczymy i odbierzemy motocykl z dowolnego miejsca na terenie kraju. Jeżeli w trakcie wynajmu zmienisz cel podróży, wyślemy kierowcę we wskazane przez Ciebie miejsce.
  • Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24h/7 dni w tygodniu.
    Działamy także w święta. Natychmiast reagujemy na wszystkie zgłoszenia.

GALERIA

There is no selected car class in current office. Please choose another Class!